Apokalipsa św. Jana – spotkanie biblijne

Zapraszamy na wyjątkowy weekend, podczas którego zgłębiać będziemy Apokalipsę św. Jana. Niezależnie od tego, czy Biblia jest dla Ciebie zupełnie nieznana i niezrozumiała, czy może już od dawna jest Twoim codziennym towarzyszem, zapraszamy Cię na fascynującą podróż w głąb Słowa. Słowa, które jest żywe i skuteczne, a przede wszystkim bliskie każdemu z nas. W tej […]

Zapraszamy na wyjątkowy weekend, podczas którego zgłębiać będziemy Apokalipsę św. Jana.

Niezależnie od tego, czy Biblia jest dla Ciebie zupełnie nieznana i niezrozumiała, czy może już od dawna jest Twoim codziennym towarzyszem, zapraszamy Cię na fascynującą podróż w głąb Słowa. Słowa, które jest żywe i skuteczne, a przede wszystkim bliskie każdemu z nas.

W tej podróży poprowadzi nas Maria Miduch – doktor judaistyki i hermeneutyki biblijnej, członek Stowarzyszenia Biblistów Polskich, autorka książek, wykładowca języka hebrajskiego i Starego Testamentu – znawca tematu, a przy tym wspaniała kobieta pełna pokory, radości i pasji do Słowa Bożego.

Koszt uczestnictwa w spotkaniu: 75zł
Pokrywa on koszt posiłków – tj. obiad w sobotę i niedzielę oraz kolacja w sobotę, a także koszt przerw kawowych.

Zgłoszenia i informacje:
spotkanianiebo@gmail.com

Link do wydarzenia na Facebooku 

Spotkanie odbędzie się w centrum formacyjnym Parafii św. Jana Pawła II w Ruścu koło Nadarzyna przy ul. Turkusowej 21 (wjazd od ul. Radarowej)