Kiermasz Misyjny

Serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę na odpust parafialny, któremu będzie towarzyszył kiermasz misyjny!!! Po każdej Mszy Św. o godzinach: 9.00, 12.00 i 19.00 będzie możliwość nabycia ciast i domowych przetworów. Celem kiermaszu jest wsparcie misji w ośrodkach w Kamerunie, Rwandzie i Kongo.
Osoby chętne zapraszamy do wsparcia Kiermaszu Misyjnego. Potrzebujemy osób, które upieką ciasta lub przyniosą przetwory, zrobione przez siebie (prosimy o zaopatrzenie słoików z produktami w etykiety, zawierające informacje o tym, co jest w środku i z którego roku pochodzi wyrób). Przygotowane produkty (ciasta, przetwory) będzie można przynieść do parafii w sobotę po wieczornej Mszy św. tj. ok. godziny 19.00 lub w niedzielę od pierwszej Mszy tzn. przed 9.00 (albo w innym terminie po uzgodnieniu z ks. proboszczem).