II Niedziela Adwentu 5 grudnia 2021

1. Roraty o 6:45, od poniedziałku do piątku, nie będzie Mszy św. o 18:00.

2. W środę 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, Msza św. o 6:45

3. Dziękuję za posprzątanie kaplicy, za wieniec adwentowy, zapraszam do zapisywania się na sprzątanie.

4. Rozpoczynają się spotkania synodalne, osoby chętne do włączania się w prace synodalne na poziomie parafii zapraszam we wtorek o 18:30.

5. Harcerze prowadzą zbiórkę artykułów spożywczych w sklepach w Nadarzynie, zapraszam do włączenia się w akcję.

6. Są do nabycia świece Caritas na stół wigilijny, limitowana ilość kalendarzy z ikonami autorstwa ks. bpa Michała, zabrać można również kalendarz misyjny.

7. Opłatki w zakrystii.

8. W przyszłą niedzielę 12 grudnia ks. Ryszard Halwa z Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia wygłosi kazania nt. Świętości Życia . Po Mszach świętych będzie można złożyć ofiarę na zakup węgla do ośrodka dla Samotnych Matek i ofiar przemocy domowej w Puszczy Kampinoskiej. Jako formę cegiełki będzie można otrzymać miesięcznik “Moja Rodzina”.

9. Są wolne intencje mszalne w grudniu. Jest księga intencji na 2022 rok, zapraszam do zamawiania intencji mszalnych.

10. Zachęcam do włączania się w akcję „zrzutki na telebim”.

11. W związku z nadzwyczajną sytuacją związaną z koronawirusem wdrożyliśmy środki ostrożności w naszym kościele:

– dezynfekcja rąk księdza i szafarzy przed, w czasie i po rozdaniu Komunii Św.

– dezynfekcja klamek i ławek, wystawione płyny do dezynfekcji, ozonowanie pomieszczeń

– bezdotykowe kropielnice z wodą święconą

– liczba wiernych w kościele to 50% miejsc, nie licząc zaszczepionych.

12. Rozpoczynamy wizytę duszpasterską: