XXI Niedziela Okres Zwykły 23 sierpnia 2020

1. W związku z nadzwyczajną sytuacją związaną z koronawirusem wdrożyliśmy środki ostrożności w naszym kościele:

– wprowadzenie zasady przekazania znaku pokoju poprzez skinienie głową, a nie podanie ręki;

– dezynfekcja rąk księdza i szafarzy przed i po rozdaniu Komunii Św.;

– w kościele nie będzie wody święconej w kropielnicach, dezynfekcja klamek i ławek.

2. Na pomoc do Bejrutu zebraliśmy 1500 zł., serdecznie dziękuję.

3. 26 sierpnia Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

4. Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego zaprasza do odwiedzenia nowo otwartej wystawy pod kopułą Świątyni Opatrzności Bożej na warszawskim Wilanowie. Nowoczesna ekspozycja przypomina losy dwóch wielkich postaci: papieża Polaka i Prymasa Tysiąclecia. Film, muzyka, sztuka i liczne eksponaty zapewniają duchowe i emocjonalne przeżycie.

5. Zachęcam do nabywania filmów o tematyce chrześcijańskiej, można również nabyć próbną serię świec woskowych.

6. Serdecznie zapraszam do zapisywania się na dyżur sprzątania kaplicy, porządki robimy w sobotę o godzinie 12.

7. Zapraszam na codzienne uzyskiwanie odpustu. Istnieje możliwość wcześniejszego zgłaszania przez grupy nawiedzenia miejsca odpustowego.