XXII Niedziela Okres Zwykły 30 sierpnia 2020

1.W związku z nadzwyczajną sytuacją związaną z koronawirusem wdrożyliśmy środki ostrożności w naszym kościele:

– wprowadzenie zasady przekazania znaku pokoju poprzez skinienie głową, a nie podanie ręki;

– dezynfekcja rąk księdza i szafarzy przed i po rozdaniu Komunii Św.;

– w kościele nie będzie wody święconej w kropielnicach, dezynfekcja klamek i ławek.
2. Msza św. na początek roku szkolnego 1 września o godz. 8:00

3. Jak co czwartek adoracji Najświętszego Sakramentu po Mszy św. do godz. 20:00 z możliwością spowiedzi.

4. I-szy piątek m-ca, wizyta u chorych, spowiedź od 17:00 do 17:55.

5. I-sza sobota m-ca, Msza św. Wynagradzająca Najświętszemu sercu Maryi o 9:00.

6. Spotkanie dla Rycerzy Kolumba i tych mężczyzn, którzy chcieli by się zapoznać z tą grupą zapraszam we wtorek na 19:30.

7. Zapraszamy małżeństwa do tworzenia Koła Żywego Różańca.

8. W sobotę Narodowe Czytanie, w tym roku Balladyna. Jest niespodzianka w roli Filona, zapraszamy na plac Poniatowskiego na 15:00

9. Dziękuję za ułożenie kwiatów i porządki, serdecznie zapraszam do zapisywania się na dyżur sprzątania kaplicy, porządki robimy w sobotę o godzinie 12.

10. Zapraszam na codzienne uzyskiwanie odpustu. Istnieje możliwość wcześniejszego zgłaszania przez grupy nawiedzenia miejsca odpustowego.