XXXIII Niedziela Zwykła – 13 listopada 2022r.

1. Dziś XIV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, zbiórka do puszek.

2. W poniedziałek modlimy się w intencji dzieci i młodzieży.

3. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania ma spotkanie w piątek o godz. 19:00.

4. W sobotę, 19 listopada 37 Światowe Dni Młodzieży w formie Diecezjalnego Spotkania Młodych w Świątyni Bożej Opatrzności, początek o godz. 10:00.

5. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

6. Dziękuję za posprzątanie kaplicy, za kwiaty, zapraszam do zapisywania się na sprzątanie.

7. Sakrament pokuty i pojednania codziennie 30 min. przed każdą Mszą św. oraz po wcześniejszym umówieniu. W każdy czwartek po Mszy św. adoracja do godz. 20.00 i możliwość spowiedzi.

8. Prowadzimy akcję zbierania nakrętek, które pomogą finansować leczenie Marianki, prosimy o wspieranie tej akcji.

9. Prasa katolicka na regale oraz wydawnictwa katolickie na regale i stoliku oraz książka „Nasz papież i zamiatacze ulic”.

10. Jest księga intencji mszalnych na rok 2023, zapraszam do zamawiania intencji Mszy św.

11. Zapraszamy na Światowe Dni Młodzieży do Lizbony w 2023r., rozpoczynamy zapisy.